S-13A1H13-E6T1U3
MFR.Part #
S-13A1H13-E6T1U3
JLCPCB Part #
C7354737
Package
HSOP-6
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V 1A 5.5V 60uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS