S-1312D15-A4T2U3
MFR.Part #
S-1312D15-A4T2U3
JLCPCB Part #
C6288770
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 150mA 30uA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS