S-1312D18-A4T2U3
MFR.Part #
S-1312D18-A4T2U3
JLCPCB Part #
C3744571
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.8V 150mA 30uA 470mV@(100mA) 5.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Thermal Shutdown Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS