S-1312A12-A4T2U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1312A12-A4T2U3
JLCPCB Part #
C3750979
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 150mA 160mV@(100mA) 20uA 5.5V 75dB@(1.0kHz) Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS