S-1133B51-I8T1U
MFR.Part #
S-1133B51-I8T1U
JLCPCB Part #
C5903943
Package
SNT-8A
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 300mA 5.1V 60dB@(1kHz) 60uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SNT-8A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS