GSSC1040151MAAF
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
GSSC1040151MAAF
JLCPCB Part #
C2943191
Package
SMD,10.6x10.5mm
Description
150uH 506mΩ 850mA 850mA ±20% SMD,10.6x10.5mm Power Inductors ROHS