GSDE4030220M2AH
MFR.Part #
GSDE4030220M2AH
JLCPCB Part #
C2928283
Package
SMD,4x4mm
Description
1.3A 1A 225mΩ 22uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS