ESW1008R22JLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
ESW1008R22JLB
JLCPCB Part #
C49247940
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
220nH 45@100MHz 500mA 700MHz 840mΩ Wire-wound chip inductor ±5% SMD,2.9x2.7mm Inductors (SMD) ROHS