SH4028220YLB
MFR.Part #
SH4028220YLB
JLCPCB Part #
C22469243
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
144mΩ 22uH 720mA 925mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS