CM4532100KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CM4532100KSB
JLCPCB Part #
C2928632
Package
1812
Description
1.6Ω 10uH 250mA Molded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS