CC4532151KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532151KSB
JLCPCB Part #
C22469129
Description
140mA 150uH 20@0.796MHz 6.5MHz 6.5Ω Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS