CM32251R5KSF
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CM32251R5KSF
JLCPCB Part #
C51822021
Description
1.5uH 370mA 850mΩ Molded Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS