BKW0603UC5N6JGT
MFR.Part #
BKW0603UC5N6JGT
JLCPCB Part #
C98518
Description
18@250MHz 200mΩ 5.6nH 5.7GHz 700mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS