BKW0603UC022JGT
Extended
Manufacturer
FH-BK(Guangdong Fenghua Bangke Elec)
MFR.Part #
BKW0603UC022JGT
JLCPCB Part #
C98525
Package
0603
Description
190mΩ 22nH 38@250MHz 3GHz 700mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS