MOR02SJ0333A10
MFR.Part #
MOR02SJ0333A10
JLCPCB Part #
C97579
Description
2W 33kΩ 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS