ESDLC3V3D5-TP
MFR.Part #
ESDLC3V3D5-TP
JLCPCB Part #
C914321
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 100nA 11A@8/20us 14.5V 155W@8/20us 25pF 3.3V 3.5V ESD IEC 61000-4-2 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS