NXFS15XH103FA2B025
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NXFS15XH103FA2B025
Description
-40℃~+125℃ 1.5mW/℃ 10kΩ 120uA 3380K 3434K 3455K 4s 7.5mW ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS