TC0625F1001T5E
MFR.Part #
TC0625F1001T5E
JLCPCB Part #
C95218
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS