0402WGF348JTCE
MFR.Part #
0402WGF348JTCE
JLCPCB Part #
C270610
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS