CMI201209U3R3KT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CMI201209U3R3KT
- JLCPCB Part #
- C93799
- Package
- 0805
- Description
- 3.3uH 35@10MHz 41MHz 50mA 700mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS