VHF060303HQ5N1BT
- MFR.Part #
- VHF060303HQ5N1BT
- JLCPCB Part #
- C4354874
- Description
- 14@500MHz 350mA 400mΩ 5.1nH 5.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS