BL8509CCB3TR263DC
MFR.Part #
BL8509CCB3TR263DC
JLCPCB Part #
C91490
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2V~6V 2.63V 200ms 4.5uA Active Low No No Push-pull Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS