SMF25M2FR045T
MFR.Part #
SMF25M2FR045T
JLCPCB Part #
C845350
Description
2W 45mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS