SMF25M2FR033T
MFR.Part #
SMF25M2FR033T
JLCPCB Part #
C845338
Description
2W 33mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS