SMF25M2FR050T
MFR.Part #
SMF25M2FR050T
JLCPCB Part #
C845355
Description
2W 50mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS