SMF25M2FR030T
MFR.Part #
SMF25M2FR030T
JLCPCB Part #
C845335
Description
2W 30mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS