NQ121WF1001T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ121WF1001T4E
JLCPCB Part #
C2781683
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 200V ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS