0402WGF1021TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF1021TCE
JLCPCB Part #
C85373
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS