HQ03W5F130JT5E
MFR.Part #
HQ03W5F130JT5E
JLCPCB Part #
C2791824
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200mW 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS