CJSMCJ20CA
MFR.Part #
CJSMCJ20CA
JLCPCB Part #
C7499229
Description
1.5kW@10/1000us 20V 24.48V 32.1V 46.3A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS