BZT52C22S
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BZT52C22S
JLCPCB Part #
C22619
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA 20.8V~23.3V 200mW 22V 250Ω 55Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS