CJSMAJ70CA
MFR.Part #
CJSMAJ70CA
JLCPCB Part #
C7499118
Description
111.9V 3.5A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 70V 85.94V Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS