CJSMAJ54CA
MFR.Part #
CJSMAJ54CA
JLCPCB Part #
C7499114
Description
4.6A@10/1000us 400W@10/1000us 54V 5uA 66.25V 86.2V Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS