CJSMAJ78A
MFR.Part #
CJSMAJ78A
JLCPCB Part #
C7499088
Description
124.7V 3.2A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 78V 95.73V TVS Unidirectional SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS