CJSMAJ11A
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- CJSMAJ11A
- JLCPCB Part #
- C7499061
- Package
- SMAG
- Description
- 11V 13.49V 18V 22A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS