CJAC70P06
MFR.Part #
CJAC70P06
JLCPCB Part #
C2898279
Package
PDFNWB-8L-EP(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 115W 12.5nF 2.5V 210nC@10V 430pF 60V 700pF 70A 8.6mΩ@10V P-Channel PDFNWB-8L-EP(5x6) MOSFETs ROHS