CT81M5Y5V1D102MSEAT0
MFR.Part #
CT81M5Y5V1D102MSEAT0
JLCPCB Part #
C7497298
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 7.5mm Y5V ±20% Plugin,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS