RC-12K33R0FT
MFR.Part #
RC-12K33R0FT
JLCPCB Part #
C327452
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS