TC0350D3003T5E
MFR.Part #
TC0350D3003T5E
JLCPCB Part #
C84382
Description
-55℃~+155℃ 167mW 300kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS