1206W4F4872T5E
MFR.Part #
1206W4F4872T5E
JLCPCB Part #
C106978
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS