NCE20ND07U
Extended
Manufacturer
Wuxi NCE Power Semiconductor
MFR.Part #
NCE20ND07U
JLCPCB Part #
C7462059
Package
DFN2x3-6L
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 131.2pF 14.2nC@10V 2 N-Channel 20V 35mΩ@1.8V 500mV 7A 811.1pF@10V DFN2x3-6L MOSFETs ROHS