NCE65T180D
Extended
Manufacturer
Wuxi NCE Power Semiconductor
MFR.Part #
NCE65T180D
JLCPCB Part #
C190850
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 180mΩ@10V 188W 21A 4V 650V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS