DS1091LUB-027/V+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS1091LUB-027/V+
JLCPCB Part #
C7458276
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 27MHz 3V~3.6V MSOP-8 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS