MAX6414UK27+
MFR.Part #
MAX6414UK27+
JLCPCB Part #
C7456430
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1V~5.5V 2.7V 4.375ms Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS