MAX6348UR33+T
MFR.Part #
MAX6348UR33+T
JLCPCB Part #
C3687784
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 185ms 1V~5.5V 3.3V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS