TC0325B1200T5E
MFR.Part #
TC0325B1200T5E
JLCPCB Part #
C83627
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS