TC0225B1303TCE
MFR.Part #
TC0225B1303TCE
JLCPCB Part #
C516489
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS