TC0525F470JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0525F470JT5E
JLCPCB Part #
C83384
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS