PS05W3J0242T5E
MFR.Part #
PS05W3J0242T5E
JLCPCB Part #
C2785473
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS