TC0325B1330T5F
MFR.Part #
TC0325B1330T5F
JLCPCB Part #
C7431052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS